• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Досягнення учнів

Досягнення учнів у 2019-2020 н. р.

Місце Клас ПІБ учня ПІБ вчителя
Образотворче мистецтво
1. І 10 Гуглич Світлана Михайлівна Пастернак Оксана Михайлівна
2. ІІІ 9-А Шмигельський Анатолій Миколайович
Математика
3. ІІІ 6-А Гаврилюк Діана Андріївна Роговик Олександра Іванівна
4. ІІ 7-Б Голик Богдан Володимирович Гнатів Любов Василівна
Географія
5. ІІІ 8-А Кривенька Христина Іванівна Карнаус Христина Василівна
6. ІІІ 9-Б Жилава Тетяна Романівна Когут Наталія Іванівна
7. ІІІ 10 Пшик Олеся Анатоліївна
Англійська мова
8. ІІ 8-А Брухаль Юлія Михайлівна Обарінчук Марія Федорівна
9. ІІІ 11 Іванків Юлія Іванівна
Трудове навчання
10. І 9-А Гнатів Юлія Володимирівна Курцеба Оксана Ярославівна
Хімія
11. ІІ 9-А Гнатів Юлія Володимирівна Катеринчук Ореста Дмитрівна
Історія
12. ІІІ 9-А Кіянко Олег Васильович Цірук Оксана Василівна
13. ІІ 11 Іванків Юлія Іванівна Когут Наталія Іванівна
Екологія
14. ІІ 11 Васько Оксана Іванівна Дяків Надія Володимирівна
Астрномія
- - - -
Українська мова та література
15. ІІІ 7-А Бойко Анастасія Анна Тарасівна Бандусяк Надія Іванівна
16. ІІ 8-А Кривенька Христина Іванівна Кравець Наталія Іванівна
17. ІІІ 10 Яцько Олена Ярославівна Нетреб’як Ярослава Ярославівна
18. ІІІ 11 Іванків Юлія Іванівна Бандусяк Надія Іванівна
Інформатика
19. ІІ 8-А Горин Андрій Миколайович Демидюк Юлія Володимирівна
20. ІІІ 8-Б Кубишин Юлія Ярославівна
21. ІІІ 11 Макарівський Олександр Анатолійов. Олійник Наталія Михайлівна
Фізика
22. ІІІ 8-А Гафткович Руслана Олегівна Борис Сергій Олексійович
Правознавство
23. ІІ 9-Б Жилава Тетяна Романівна Цірук Оксана Василівна
Біологія
24. ІІ 9-Б Жилава Тетяна Романівна Дяків Надія Володимирівна
Інформаційні технології
25. ІІІ 8-А Горин Андрій Миколайович Демидюк Юлія Володимирівна
26. ІІ 9-А Рачек Олександр Богданович Олійник Наталія Михайлівна

Результати конкурсів (ІІ етап)

№з/п ПІБ учня Клас Місце ПІБ учителя Примітка
Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т. Г. Шевченка
1. Василик Анастасія Сергіївна 6-А ІІ Іваник Галина Іванівна
2. Бойко Анастасія-Анна Тарасівна 7-А ІІ Бандусяк Надія Іванівна
2. Винярська Юлія Віталіївна 9-А І Бандусяк Надія Іванівна Учасниця ІІІ етапу ()
XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
1. Іваніцька Марія Андріївна 3-Б І Крет Ольга Іларіївна Учасниця ІІІ етапу ()
2. Чвиль Мар’яна Романівна 5-А ІІ Кравець Наталія Володимирівна
3. Пастушак Діана Іванівна 6-А ІІІ Іваник Галина Іванівна
4. Голик Богдан Володимирович 7-Б ІІ Іваник Галина Іванівна
5. Винярська Юлія Віталіївна 9-А І Бандусяк Надія Іванівна Учасниця ІІІ етапу ()
6. Яцько Олена Ярославівна 10 ІІ Нетреб’як Ярослава Ярославівна
7. Іванків Юлія Іванівна 11 ІІІ Бандусяк Надія Іванівна
ІІ етап Всеукраїнського відкритого конкурсу інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки присвяченого Дню гідності та Свободи у номінації «Офіс-менеджменту»
1. Рачек Олександр Богданович 9-А ІІІ Олійник Н.М.
2. Гнатів Юлія Володимирівна 9-А ІІІ Демидюк Ю.В.

Результати ІІІ етапу конкурсів

№з/п Назва роботи Колектив Місце ПІБ учителя Примітка
Зліт юних дослідників природи.
Конкурс дослідницько-експерементальних робіт «Юний дослідник», номінація «Я і природа»
1. «Досліди на визначення якості у відповідності до стану води» Борис Анастасія Ігорівна ІІ Андрійчук Олександра Степанівна
2. Голоднюк Вікторія
3. «Властивості вітру та їх використання людиною» Гаврилюк Світлана Петрівна ІІІ Пазюк Оксана Дмитрівна
Номінація, конкурс, місце Учні Прізвище вчителя
1. «Любіть Україну вишневу свою» під гаслом «Гідність. Свобода. Незалежність» Районний етап – І місце Участь у обласній конференції. Кіянко Олег 9-А Гнатів Юля 9-А Цірук О. В. Бандусяк Н. І.
2. «Українська революція: 100 років боротьби і надії»(районний етап) Олійник Н. М. – І місце Крайник О. А. – І місце Голик А. І. – І місце Херсонюк М. С., Кравець Н. В. - І місце
Обласний етап (відзначили роботи) «Відродження державності: спогади очевидців» «Дисидентський рух…Пам’ятаємо…» Олійник Н. М.- І місце Крайник О. А. – І місце
Обласний етап «Відродження державності: спогади очевидців» «Дисидентський рух…Пам’ятаємо…» Олійник Н. М. – 4 місце Крайник О. А. – 14 місце
3. «Замість ялинки - зимовий букет» «Галицький сувенір» І місце Колісник Олег Машталір Олександр Атаманюк О. Р.
«Різдвяна казка» І місце Гуглич Софія-4-Б Запоточна Христина – 4-А Монюк Віталій 4-А Блаженко Р. М.
«Павук» І місце Голик Олег Яцько Олена Курцеба О. Я.
4. Конкурс «Ялинкова прикраса» Андрійчук О. С. Блаженко Р. М. Атаманюк О. Р. Курцеба О. Я.
5. «Юні дослідники природи» 4-Б- ІІ місце 4-А ІІІ місце Андрійчук О. С. Пазюк О. Д.
6. «Конференція присвячена переселенню лемків Цірук О.В.
Виставка «Лемківська скриня» Курцеба О. Я. Атаманюк О. Р.
7. Участь у турнірі «Natus Vincere» юридичний факультет ТНЕУ Учні 10 класу - ІІ місце Олійник Н. М. Цірук О. В. Пастушак І. В.
8. Участь у роботі зимової ІТ – школи «SoftwareEngineering» ТНЕУ факультет комп’ютерних інформаційних технологій проект «Помічник туриста» Макарівський О. – 11 кл Рачек О. – 9-А кл. Олійник Н. М.
9. Проект «Квітуча Україна» Курило Віталія- 10 кл. Дяків Н. В. – ІІІ місце
10. Всеукраїнська конференція «Українська Хартії вільної людини – ціннісний базис для національної Концепції «Нова українська школа» Зазуля О. Р.
11. Участь у англомовному проєкті GoGlobal «Inspirational online talk» (конференції з відомими людьми зі всього світу) Учні 10 кл Зазуля О. Р.
12. Участь у програмі «DARE» самоорганізований освітній простір та молодіжний парламент у дії Зазуля О. Р. Курцеба О. Я. Олійник Н. М. Херсонюк М. С. Крайник О. А.

Досягнення учнів у 2018-2019 н. р.

Конкурс "Кенгуру-2019" Всеукраїнський етап

/Files/images/p19q3f1gnb13v1on2146515rv1uj57_407x407_3_0.jpg

Прізвище, Ім'яКласСума балів% розв.РезультатВчитель, що підготував
Войтюк Софія4 клас7619/24добрийДжула В. Б.
Гнатів Олександр4 клас5414/24добрийДжула В. Б.
Зарубайко Максим4 клас7218/24добрийДжула В. Б.
Коріньовський Максим4 клас359/24брав участьДжула В. Б.
Михайлецький Костянтин4 клас8421/24відміннийДжула В. Б.
Баснянин Андрій5 клас11729/30відміннийРоговик О. І.
Гаврилюк Діана5 клас12030/30відміннийРоговик О. І.
Дзундза Марія5 клас11529/30відміннийРоговик О. І.
Нетреб'як Віктор5 клас12030/30відміннийРоговик О. І.
Панич Олег5 клас11228/30відміннийРоговик О. І.
Пономар Анатолій5 клас12030/30відміннийРоговик О. І.
Демидюк Марія4 клас8020/24відміннийДжула В. Б.

Учасників по рівнях
"2 клас"0
"3 клас"0
"4 клас"6
"5 клас"6
"6 клас"0
Всього учасників12

Сертифікати
ВідміннийДобрийУчасника
831

Досягнення учнів у 2017-2018 н. р.

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Предмет

Місце

Клас

Учень

Вчитель

Математика

ІІІ

7-А

Гнатів Юлія Володимирівна

Демидюк Ю.В.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Предмет

Місце

Клас

Учень

Вчитель

Екологія

ІІІ

10

Пиндиківська Аліна Іванівна

Дяків Н.В.

Образотворче мистецтво

ІІ

9-Б

Кінда Ольга Леонідівна

Пастернак О.М.

Математика

І

7-А

Гнатів Юлія Володимирівна

Демидюк Ю.В.

ІІІ

8-А

Яцько Олена Ярославівна

Роговик О.І.

ІІІ

9-Б

Галило Віталія Романівна

Гейна Н.С.

ІІ

11

Качур Ігор Іванович

Роговик О.І.

Географія

ІІ

8-А

Пшик Олеся Анатоліївна

Когут Н.І.

ІІІ

9-А

Іванків Юлія Іванівна

Леськів Н.Б.

ІІІ

10

Горин Олег Миколайович

Леськів Н.Б.

ІІІ

11

Качур Ігор Іванович

Леськів Н.Б.

Трудове навчання

ІІ

9-Б

Городисько Зоряна Михайлівна

Форма Г.С.

І

11

Курило Мар’яна Володимирівна

Форма Г.С.

Англійська мова

ІІІ

8-А

Пшик Олеся Анатоліївна

Херсонюк М.С.

ІІІ

9-А

Іванків Юлія Іванівна

Обарінчук М.Ф.

ІІІ

10

Горин Олег Миколайович

Обарінчук М.Ф.

ІІІ

11

Качур Ігор Іванович

Гишка Ю.І.

Історія

І

8-Б

Фрич Наталія Ярославівна

Цірук О.В.

ІІ

10

Горин Олег Миколайович

Цірук О.В.

І

11

Качур Ігор Іванович

Когут Н.І.

Астрономія

ІІІ

10

Жилава Марія Романівна

Борис С.О.

Українська мова

ІІ

7-А

Винярська Юлія Віталіївна

Бандусяк Н.І.

ІІ

11

Качур Ігор Іванович

Кравець Н.В.

Хімія

ІІІ

7-А

Гнатів Юлія Володимирівна

Катеринчук О.Д.

ІІІ

8-А

Пшик Олеся Анатоліївна

Катеринчук О.Д.

ІІ

9-А

Васько Оксана Іванівна

Катеринчук О.Д.

І

10

Пиндиківська Аліна Іванівна

Катеринчук О.Д.

Фізика

ІІІ

7-А

Гнатів Юлія Володимирівна

Борис С.О.

І

11

Качур Ігор Іванович

Борис С.О.

Інформатика

ІІІ

8-А

Макар Володимир Михайлович

Олійник Н.М.

ІІІ

9-Б

Грицуляк Адріана Ігорівна

Гейна Н.С.

Біологія

ІІ

8-А

Пшик Олеся Анатоліївна

Голик А.І.

ІІІ

9-А

Голик Олег-Іван Миколайович

Голик А.І.

ІІ

11

Качур Ігор Іванович

Дяків Н.В.

Правознавство

ІІІ

9-Б

Корчинська Соломія Володимирівна

Цірук О.В.

ІІІ

10

Горин Олег Миколайович

Цірук О.В.

Досягнення учнів у 2016-2017 н. р.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Предмет Місце Клас Учень Вчитель
Екологія І 10 Качур Ігор Іванович Зіньчак А.В.
Правознавство ІІ 9-А Горин Олег Миколайович Цірук О.В.
ІІ 10 Качур Ігор Іванович Цірук О.В.
Географія ІІ 8-А Васько Оксана Іванівна Леськів Н.Б.
ІІІ 9-А Горин Олег Миколайович Леськів Н.Б.
ІІІ 10 Качур Ігор Іванович Леськів Н.Б.
ІІ 11 Єременко Вадим Ігорович Когут Н.І.
Хімія ІІІ 7-А Пшик Олеся Анатоліївна Катеринчук О.Д.
ІІІ 8-А Васько Оксана Іванівна Катеринчук О.Д.
ІІ 9-Б Пиндиківська Аліна Іванівна Катеринчук О.Д.
ІІ 10 Качур Ігор Іванович Катеринчук О.Д.
ІІІ 11 Єременко Вадим Ігорович Катеринчук О.Д.
Трудове навчання І 8-А Галаван ДмитроІгорович Атаманюк О.Р.
ІІІ 9-А Ковдрин Ірина Олегівна Форма Г.С.
І 10 Курило Мар’яна Володим. Форма Г.С.
ІІ 11 Варгун Олеся Сергіївна Форма Г.С.
Англійська мова ІІІ 8-А Іванків Юлія Іванівна Обарінчук М.Ф.
ІІ 9-А Собків Арсен Володим. Обарінчук М.Ф.
ІІ 10 Качур Ігор Іванович Гишка Ю.І.
ІІІ 11 Єременко Вадим Ігорович Обарінчук М.Ф.
Фізика ІІІ 8-Б Городисько Зоряна Михайл. Борис С.О.
ІІ 10 Качур Ігор Іванович Борис С.О.
ІІІ 11 Курцеба Наталія Ігорівна Борис С.О.
Економіка ІІІ 11 Курцеба Наталія Ігорівна Когут Н.І.
Українська мова ІІ 7-Б Фрич Наталія Ярославівна Нетреб'як Я.Я.
ІІІ 8-А Іванків Юлія Іванівна Бандусяк Н.І.
І 10 Качур Ігор Іванович Кравець Н.В.
Математика ІІ 7-А Яцько Олена Ярославівна Роговик О.І.
ІІІ 8-Б Галило Віталія Романівна Гейна Н.С.
ІІІ 9-А Николишин Марія Михайл. Демидюк Ю.В.
ІІІ 10 Качур Ігор Іванович Роговик О.І.
ІІ 11 Курцеба Наталія Ігорівна Роговик О.І.
Історія ІІІ 9-Б Пиндиківська Аліна Іванівна Зіньчак В.І.
ІІ 10 Качур Ігор Іванович Когут Н.І.
Інформатика ІІІ 8-Б Грицуляк Адріана Ігорівна Гейна Н.С.
ІІІ 9-А Фрич Володимир Ярославов. Демидюк Ю.В.
ІІІ 11 Лисиманка Ольга Володимир. Гейна Н.С.
Біологія ІІ 8-А Голик Олег-Іван Микол. Голик А.І.
І 10 Качур Ігор Іванович Дяків Н.В.
Образотворче мистецтво ІІ 8-Б Кінда Ольга Леонідівна Пастернак О.М.
Інформаційні технології ІІІ 8-А Васько Віталія Богданівна Гейна Н.С.
ІІІ 9-А Горин Олег Миколайович Демидюк Ю.В.

Досягнення учнів у 2015-2016 н. р.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ п/п Предмет Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас Вчитель Місце
1. Хімія Васько Оксана Іванівна 7 Катеринчук О.Д. ІІІ
2. Пиндиківська Аліна Іванівна 8 Катеринчук О.Д. ІІІ
3. Качур Ігор Іванович 9 Катеринчук О.Д. ІІ
4. Єременко Вадим Ігорович 10 Катеринчук О.Д. ІІІ
5. Географія Панич Оксана Іванівна 11 Леськів Н.Б. І
6. Єременко Вадим Ігорович 10 Когут Н.І. ІІ
7. Горин Олег Миколайович 8 Леськів Н.Б. ІІ
8. Українська мова та література Іванків Юлія Іванівна 7 Бандусяк Н.І. ІІ
9. Качур Ігор Іванович 9 Кравець Н.В. ІІ
10. Било Світлана Михайлівна 10 Іванник Г.І. ІІІ
11. Трудове навчання (технічна праця) Єременко Вадим Ігорович 10 Беднарска Т.М І
12. Горин Олег Миколайович 8 Курцеба О.Я. ІІ
14. Трудове навчання (обслуговуюча праця) Борис Ірина Ігорівна 11 Лучишин Н. Т. ІІІ
15. Николишин Марія Михайлівна 8 Форма Г. С. ІІ
16. Екологія Курцеба Наталія Ігорівна 11 Зіньчак А.В. ІІІ
17. Борис Ірина Ігорівна 10 Зіньчак А.В. І
18. Фізика Курцеба Наталія Ігорівна 10 Борис С.О. ІІІ
19. Панич Оксана Іванівна 11 Борис С.О. ІІІ
20. Качур Ігор Іванович 9 Борис С.О. ІІ
21. Правознавство Качур Ігор Іванович 9 Цірук О.В. І
22. Курцеба Наталія Ігорівна 10 Цірук О.В. ІІ
23. Англійська мова Собків Арсен Володимирович 8 Обарінчук М.Ф. ІІІ
24. Качур Ігор Іванович 9 Гишка Ю.І. ІІ
25. Єременко Вадим Ігорович 10 Обарінчук М.Ф. ІІІ
26. Панич Оксана Іванівна 11 Обарінчук М.Ф. ІІІ
27. Історія Тимчишин Богдан 11 Цірук О.В. ІІІ
28. Качур Ігор Іванович 9 Когут Н.І. ІІ
29. Пиндиківська Аліна Іванівна 8 Зіньчак В.І. ІІІ
30. Математика Яцько Олена Ярославівна 6 Роговик О.І. ІІІ
31. Николишин Марія Михайлівна 8 Демидюк Ю.В. ІІ
32. Інформатика Лисеманка Ольга Володимирівна 10 Гейна Н. С. ІІІ
33. Ковдрин Іван Олегович 9 Демидюк Ю.В. ІІІ
34. Інформаційні технології Гринів Степан Русланович 8 Демидюк Ю.В. ІІ
35. Борис Володимир Богданович 9 Гейна Н. С. ІІ

Конкурси

Назва конкурсу Прізвище, ім’я та по батькові учня Клас Вчитель Місце
ІІ етап Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка Качур Ігор Іванович 9 Кравець Н.В. І
ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика Винярська Юлія Віталіївна 5 Іваник Г.І. ІІ
Яцько Олена Ярославівна 6 Кравець Н.В. ІІІ
Іванків Юлія Іванівна 7 Бандусяк Н.І. ІІІ
Гах Надія Вікторівна 8 Бандусяк Н.І. ІІ
Било Світлана Михайлівна 10 Іваник Г.І. ІІІ
Фестиваль-конкурсу «Свята Покрова» номінація «Образотворче мистецтво» фото П’янтківська Каріна Миколаївна 10 Беднарска Т.М ІІІ
ІІ етап Конкурсу з інформаційних технологій у номінації «Офіс-менеджмент» Васько Ірина Богданівна 11 Гейна Н. С. ІІІ

Досягнення учнів у 2014-2015 н. р.

Переможці районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади "Юні знавці Біблії"

Блаженко Іван2-БІІ
Гах Надія7-БІ
Борис Ірина10І
Фізьо Роксолана11І

Вітаємо переможця обласного етапу олімпіади з біології за зайняте І місце

Качур Ігор Іванович (8-А клас)

Качур Ігор

Конкурс "Бобер - 2014"

УчасникКласРезультат
Зарубайко Василь3-АВідмінний
Нагайовська Віталія3-АВідмінний
Гнатів Юлія4-АДобрий
Голик Іванна 5-АДобрий
Голик Олег6-АДобрий
Микитій Тарас7-АДобрий
Фрич Володимир7-АДобрий
Маркевич Тетяна8-БДобрий
Зарубайко Діана8-БДобрий
Лисиманка Ольга9-АДобрий

Переможці Міжнародної природознавчої гри "Геліантус"- 2014

Учасник КласНагорода
Жилава Марія7-АДиплом ІІ ступеня
Пиндиківська Аліна7-БДиплом ІІІ ступеня
Николишин Марія7-АГрамота з хімії
Качур Ігор8-АДиплом ІІ ступеня
Ковдрин Іван8-АДиплом ІІІ ступеня
Зозуля Андрій8-АГрамота з фізики
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
ФізикаКурцеба Наталія ІгорівнаІІІ
ІнформатикаКовдрин Іван ОлеговичІІІ
Лисиманка Ольга ВолодимирівнаІІІ
Миханюк Марія МиколаївнаІІІ
Українська мова
та література
Качур Ігор ІвановичІІІ
Англійська моваКачур Ігор ІвановичІІ
Єременко Вадим ІгоровичІІ
Панич Оксана ІванівнаІІІ
Боднарчук Наталія ВасилівнаІІІ
МатематикаНиколишин Марія МихайлівнаІІІ
Качур Ігор ІвановичІІ
Панич Оксана ІванівнаІ
БіологіяКачур Ігор ІвановичІ
Курцеба Наталія ІгорівнаІІ
Борис Ірина ІгорівнаІІ
ЕкологіяБорис Ірина ІгорівнаІ
Борис Лілія ІгорівнаІІІ
ІсторіяКачур Ігор ІвановичІІ
Варгун Олеся СергіївнаІІІ
ХіміяКачур Ігор ІвановичІІ
Єременко Вадим ІгоровичІІІ
ГеографіяКачур Ігор ІвановичІІІ
Єременко Вадим ІгоровичІІІ
Інформаційні технологіїВасько Ірина БогданівнаІІІ
Миханюк Марія МиколаївнаІІІ
Кiлькiсть переглядiв: 569

Коментарi